تلفن تماس : 88734639-021

سامانه معاملات برخط پارس تریدر

گردآوری کلیه ابزارهای مورد نیاز مشتریان برخط به منظور انجام معاملات در یک محصول قدرتمند، از نکات برجسته سامانه معاملات برخط پارس تریدر می باشد. علاوه بر تجمیع کلیه امکانات مورد نیاز، می توان به نکات حائز اهمیت دیگری که باعث می گردد سامانه پارس تریدر یکی از کاربردی ترین ابزارهای معاملاتی در حوزه بازار سرمایه می شود را معرفی خواهیم کرد.

مشاهده آنلاین

معرفی سایر ویژگی ها

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان برخط به منظور انجام معاملات، استفاده از ابزارهای متفاوت و کاربردی در حین انجام معاملات است. همچنین پیگیری انواع اخبار و شایعات مربوط به بازار سرمایه و دسترسی سریع آنها به اطلاعات از جمله نکات کلیدی در این بخش خواهد بود.

ویژگی های برتر این محصول

نمایش چارت تکنیکال

دیده بان اختصاصی سهام

داشبورد اطلاعتی

شبکه اجتماعی سهام

نمایش انواع اخبار و شایعات مربوط به بازار

دیده بان اختصاصی

با توجه به عدم نیاز به ورود به سامانه معاملات پارس تریدر، انواع دیده بان های پیش فرض سهام نظیر؛ بیشترین حجم معامله، بیشترین درصد افزایش، بیشترین تاثیر مثبت در شاخص، بیشترین حجم خرید حقیقی و حقوقی، کمترین حجم فروش حقیقی و حقوقی و ... در اختیار کاربران قرار داده شده است. نکته قابل توجه در دیده بان سهام، قرارگیری انواع نمادها به صورت خودکار در این دیده بان هاست و کاربران می توانند در لحظه و با توجه به معاملات در ساعت بازار، از وضعیت کلیه نمادها در این لیست ها اطلاع پیدا کنند.

مشاهده آنلاین

چارت تکنیکال

استفاده از قدرتمند ترین ابزار تکنیکال در نرم افزار پارس تریدر، این سامانه را به یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای برخط در حوزه بازار سرمایه تبدیل کرده است. نمایش انواع بازه های زمانی برای یک نماد (از یک دقیقه تا 1 سال)، نمایش انواع اندیکاتورها و استفاده بر روی چارت تکنیکال، پیاده سازی انواع تحلیل ها و خط روند بر روی نمودار، نمایش قیمت تعدیلی عملکردی به تفکیک نمادها، ذخیره انواع تحلیل ها بر روی نمودار، انتقال نمودار به شبکه اجتماعی سهام و به اشتراک گذاری با سایر کاربران سیستم بخشی از ویژگی های چارت تکنیکال خواهد بود.

مشاهده آنلاین

داشبورد اطلاعات

در سامانه پارس تریدر و با توجه به بازار اوراق بهادار، انواع اطلاعات کاربردی و مورد نیاز کاربران به صورت یکجا در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. نمایش کلی بازار بورس و فرابورس به همراه تغییرات، اطلاع از نمادهای های تاثیر گذار در شاخص به همراه درصد تغییرات، نمایش کلیه صنعت های فعال بازار به همراه نمادهای تشکیل دهنده آنها و همچنین میزان معاملات صورت گرفته و تغییرات در لحظه، همگی از جمله موارد موجود در داشبورد اطلاعاتی خواهند بود.

مشاهده آنلاین

نمایش اخبار و اطلاعات مربوط به بازار

استفاده از یک ربات باهوش و قدرتمند در نمایش اخبار مربوط به بازار سرمایه باعث می گردد تا کاربران استفاده کننده از سامانه بی نیاز به مراجعه به انواع تارنماهای مربوطه در این حوزه شوند. نمایش اخبار می تواند بر اساس یک لیست دیده بان و یا یک نماد منتخب به کاربران نمایش داده شود.

مشاهده آنلاین

شبکه اجتماعی سهام

رصد و دنبال کردن اخبار و اطلاعات در بعضی از مواقع به تنهای کافی نخواهد بود و کاربران در بازار نیازمند دنبال کردن انواع شایعات و اتفاقات در لحظه، به منظور تصمیم گیری صحیح خواهند بود. پیاده سازی شبکه اجتماعی سهام در کنار انجام معاملات، این امکان را به کاربران سامانه خواهد داد تا با استفاده از دانش و تجربیات خود، سایر کاربران دیگر را مطلع سازد و یا از انواع نظرات و شنیده های کاربران دیگر با خبر شود. استفاده از انواع متن، تصویر و یا حتی چارت تکنیکال و با به اشتراک گذاری در شبکه اجتماعی سهام باعث می شود تا کاربران علاوه بر نمایش اطلاعات بازار، از اخبار و شایعات بازار نیز استفاده نمایند.

مشاهده آنلاین


دانلود نسخه موبایل سامانه

کلیه کاربران می توانند به منظور دریافت اپلیکیشن موبایل نرم افزار پارس تریدر در دو نسخه Android & IOS با مراجعه به کافه بازار و یا سیب اپ، نسبت به دریافت آن اقدام نمایند و یا به یکی از دو لینک زیر مراجعه نمایند.

نظر کاربران سامانه