تلفن تماس : 88734639-021

سامانه صندوق های سرمایه گذاری

دسترسی آسان و با استفاده از کلیه پلت فرم ها شامل موبایل، تبلت و کامپیوتر شخصی به سامانه های صندوق های سرمایه گذاری، همیشه از اصلی ترین نکات سرمایه گذاران در این بخش بوده است. سامانه صندوق های سرمایه گذاری این قابلیت را در اختیار کاربران قرار خواهد داد تا با استفاده از کلیه پلت فرم های موجود به تمامی اطلاعات صندوق ها دسترسی و همچنین عملیات مربوط به صدور و ابطال را به راحتی انجام دهند.

مشاهده آنلاین دانلود PDF کاتالوگ

معرفی سایر ویژگی ها

امکان صدور و ابطال لحظه ای واحد، در صندوق های سرمایه گذاری، نمایش NAV در لحظه، ارائه انواع گزارشات مربوط به صندوق و ... همگی از جمله ویژگی های مربوط به این سامانه بوده و کاربران را قادر خواهد ساخت تا کلیه عمیات مربوطه را بر روی انواع پلت فرم های موجود اجرا نمایند.

ویژگی های برتر این محصول

صدور و ابطال

نمایش در پلت فرم ها

نمایش NAV لحظه ای

ارائه گواهی الکترونیکی

پرداخت و دریافت آنی


امکان صدور و ابطال در لحظه

کلیه سرمایه گذاران می توانند با مراجعه به سامانه صندوق های سرمایه گذاری، صدور و ابطال را به صورت لحظه ای و در کسری از زمان انجام داده و نیز با استفاده از ابزارهای ایجاد شده، امکان خطا در زمان صدور و ابطال را کاهش دهند.

مشاهده آنلاین

نمایش بر روی انواع پلت فرم ها

قابلیت اجرای سامانه صندوق های سرمایه گذاری بر روی انواع پلت فرم های موجود نظیر؛ تلفن های هوشمند (اندروید و IOS)، تبلت و کامپیوترهای شخصی.

مشاهده آنلاین

نمایش NAV لحظه ای

امکان مشاهده NAV صدور و ابطال به صورت جداگانه و همچنین محاسبه مبلغ کل سرمایه گذاری، این امکان را به کاربران خواهد داد تا به صورت هوشمندانه سرمایه گذاری نمایند.

مشاهده آنلاین

ارائه گواهی الکترونیکی

کلیه کاربران می توانند بعد از صدور واحد در سامانه صندوق های سرمایه گذاری نسبت به ارائه و دریافت گواهی الکترونیکی در صندوق اقدام نمایند.

مشاهده آنلاین

پرداخت و دریافت آنی وجه

با استفاده از درگاه های شتاب کاربران می توانند به میزان مبلغ سرمایه گذاری خود (در هنگام صدور واحد صندوق)، وجه مورد نیاز را انتقال و همچنین بعد از ابطال کردن واحد صندوق نسبت به دریافت وجه آن به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.

مشاهده آنلاین


دانلود نسخه موبایل سامانه

کلیه کاربران می توانند به منظور دریافت اپلیکیشن موبایل نرم افزار پارس تریدر در دو نسخه Android & IOS با مراجعه به کافه بازار و یا سیب اپ، نسبت به دریافت آن اقدام نمایند و یا به یکی از دو لینک زیر مراجعه نمایند.

نظر کاربران سامانه


مجوز امنیت نرم افزار صندوق